T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçeler Listesi / Haber Paylaşma

 MARKA AVM TURHAL’A 2. ŞUBESİNİ AÇTI
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Marka Alışveriş Merkezi'nin Turhal'daki ikinci Şubesi gösterişli bir törenle açıldı. Turhal Belediyesi Sosoyal Tesis ve Kule’de açılan ikinci şubenin açılış törenine Kaymakamımız Y. Fatih KADİROĞLU, Turhal Belediye Başkanı Ali GÖZEN, Tokat İl Müftüsü Abdurrahman KOÇAK ve parti temsilcileri, daire amirleri, çevre il ve ilçelerden davetliler ile cok sayıda vatandaş  katıldı.

Marka AVM Turhal Şubesi'nin açılış töreni öncesi bir gösteri yapan Sivas Belediye Başkanlığı Mehteran Takımı açılışa katılanlardan büyük ilgi gördü. Marka Alışveriş Merkezi açılış töreninde bir konuşma yapan Kaymakamımız Y. Fatih KADİROĞLU "Turhal'da 2. Şubesini açan Marka AVM'nin Turhal Halkına en uygun fiyat ve en kaliteli ürünleri ile hizmet vererek, Turhal'ın kültür ve sanat hayatına çok önemli katkıları bulunacaktır. Marka'ya başarılar diliyor, ilçemize, halkımıza hayırlı uğurlu olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Açılış konuşmalarının ardından iş yerinin açılışı Tokat İl Müftüsü Abdurrahman KOÇAK’ın duaları eşliğinde yapıldı. Kaymakamımız Y. Fatih KADİROĞLU, Turhal Belediye Başkanı Ali GÖZEN ve açılışa katılan protokol mensupları Turhal Belediyesi Sosoyal Tesis ve Kule’de açılan Marka AVM Turhal 2. Şubesi'ni gezdiler yetkilerden bilgiler aldılar.


Bu içerik toplam 1.584.399 kez gösterildi, Site toplam 1.851.325 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 21 kişi geziyor.

                                                                           

Turhal Kaymakamlığı - 2010
Tel: (356) 275 10 03 Fax: (356) 276 35 17