T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçeler Listesi / Haber Paylaşma

 TEMA İLÇE SORUMLUSU BURCU UYGUR'UN MUTLU GÜNÜ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Turhal TEMA Gönüllü Sorumlusu ve Tokat TEMA Mezunlar Teşkilatı Başkanı Burcu Uygur çok sayıda davetlinin katıldığı bir düğün töreniyle hayatını Mezun Tema Turhal Sorumlusu Yakup Osman Yeşilnacar ile birleştirdi.

Turhal TEMA Gönüllü Sorumlusu ve Tokat TEMA Mezunlar Teşkilatı Başkanı Burcu Uygur ile Mezun Tema Turhal Sorumlusu Yakup Osman Yeşilnacar’ın dünya evine girdikleri düğün merasimi 29 Ekim Cumartesi günü Turhal Kral Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün törenine Kaymakamımız Sayın Mehmet Ünlü ile Turhal Müftüsü Ali Arslan’da iştirak ederek genç çiftin mutluluklarına ortak oldular. Çiftin nikâh şahitliğini de yapan Kaymakamımız Sayın Mehmet Ünlü çiftelerin evlilik cüzdanını Gelin Hanım Burcu Uygur’a teslim ederek, kızımızı da oğlumuza emanet ediyoruz diyerek sözlerine şöyle devam etti:
         “Bu gün burada TEMA Vakfı’nda aktif olarak görev alan, takdire şayan çalışmalarıyla öne çıkan iki değerli gencimizin kutsal evlilik bağıyla aile olma yolundaki en önemli anlarına tanıklık etmeye ve onların mutluluklarına ortak olmak üzere bir aradayız. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyor, sevgi saygı ve dayanışma içerisinde uzun yıllar aynı yastığa baş koymaları temenni ediyorum’’ dedi.


Bu içerik toplam 1.580.781 kez gösterildi, Site toplam 1.846.642 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 20 kişi geziyor.

                                                                           

Turhal Kaymakamlığı - 2010
Tel: (356) 275 10 03 Fax: (356) 276 35 17